Nuk ka më dyshime, dhurata më e fundit që Arbana Osmani mori na zbuloi gjininë e bebit- FOTO

| 16:53
SHPËRNDAJE

Arbana Osmani është në pritje të ëmbël të një djali dhe tashmë nuk ka më dyshime.

arbana eduart

Vetë këtë fakt na e vërtetoi Arbana me dhuratën që mori nga stafi i emisionit të saj ‘Dua të të bëj të Lumtur’, disa ditë më parë në përfundim të sezonit.

Tashmë pritet që Arbana të bëhet me dy djem dhe Joni do të ketë edhe një vëlla.

Së fundmi stafi i emisionit me kë krye bashkëshortin e saj, regjisorin Eduart Grishaj, i bërë një surprizë të bukur.

dhurata 123 dhurata

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.