Nuk ka më dyshime, Aguero vendos për të ardhmen e tij. Firmos kontratën me skuadrën e…

May 15, 2021 | 10:57
SHPËRNDAJE

Vazhdojnë të vijnë konfirmime për të ardhmen e Serxho Agueros në skuadrën e Barcelonës.

AGUERO

Sulmuesi argjentinas duket se ka firmosur një kontratë 2-vjeçare me ekipin katalanas dhe i ka ulur pretendimet ekonomike.

Pavarësisht se shifrat ende nuk kanë dalë, dëshira e tij ka qenë e madhe për të luajtur me Lionel Mesin dhe për këtë arsye ka bërë një sakrificë.

Aguero është 33 vjeç dhe kontrata me katalanasit do t’i përfundojë në moshën 35-vjeçare.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/