Nuk ka fund “makthi” për Napolin, ndaj Juventusit mungon dhe mbrojtësi i Kombëtares

Jan 5, 2022 | 20:08
SHPËRNDAJE

Napoli është ndër skuadrat më të prekura nga COVID-i gjatë kohëve të fundit. Pothuajse gjysma e ekipit është në izolim së bashku me trajnerin Spaleti, por nuk mbaron me kaq.

rrahmani

Klub ka njoftuar se Amir Rrahmani së bashku me Zielinskin dhe Lobotkën. janë futur në karantinë. Autoritetet shëndetësore i identifikuan si persona që kanë qenë në kontakt me lojtarë të tjerë të infektuar.

Kështu që Napoli shkon “i gjymtuar”, në sfidën kundër Juventusit.

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura