“Nuk je në standardin që të fitosh Big Brother”- Ironi dhe ngacmime mes Armaldos dhe Luizit: Po ik o bëj valixhet gati…

Mar 6, 2023 | 20:13
SHPËRNDAJE

 

Gjatë një diskutimi  mbrëmjen e sotme mes banorëve, nuk kanë munguar ngacmimet dhe ironitë e Luizit dhe Armaldos. Ky i fundit i ka thënë këngëtarit se nuk është në standardin që të fitojë BBVIP. Ndërsa Luizi i është përgjigjur duke i thënë “ik bëj valixhet gati”.

luiz armaldo

Luizi: Më thuaj çfarë të bëj për të ndihmuar?

Armaldo: Ti bëj për vete, je dobët. Nuk ke filluar akoma të kapësh standartin që të fitosh Big Brother-in. Ti je grop.

Luizi: Mos më prek aty Armaldo, nuk  e përballoj. Po ik o Armaldo…bëj valixhet gati.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura