“Nuk e vrau varka por shteti”/ Reperi Stresi i bashkohet protestës përpara Ministrisë së Brendshme për vdekjen e 7-vjeçares

Aug 4, 2022 | 19:43
SHPËRNDAJE

Qytetarë të shumtë dhe aktivistë të shoqërisë civile i janë bashkuar protestës së sotme përpara Ministrisë së Brendshme.

Tubimi vjen disa ditë pas ngjarjes tragjike ku humbi jetën 7-vjeçarja Jonada Avdia e cila u godit me skaf nga ish-oficeri i policisë, Arjan Tase.

Kësaj proteste i është bashkuar edhe reperi i njohur, Arkimed Lushaj i njohur si Stresi.

© Panorama.al

Te lidhura