“Nuk dua t’ju tremb, jam operuar”, Era Istrefi flet nga spitali (video e çuditshme)

SHPËRNDAJE

Dita e djeshme nuk ka qenë aspak e mirë për këngëtaren shqiptare Era Istrefi, e cila është shtruar me urgjencë në spital dhe është operuar për të hequr apandesitin. Lajmin e ka bere me dije vete Era permes disa videove postuar ne Instastory, ku tregon per gjendjen e saj.

“Jam në spital, por nuk po du me u shqetësu kurrkush. Kam bo zorrën qorre (apendesitin) operacion edhe jam tu e marr veten. Kam me u shëru shumë shpejt!”, thote Era ne videot e cuditshme me filter, per te cilat shpjegohet se nuk deshiron qe te frikesoje njeri me pamjen e saj.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.