“Nuk dua të lajmëroj ardhjen e Krishtit, por…”- Astrologe Meri Shehu tregon çdo ndodhë në 21 dhjetor: Ky fenomen ka ndodhur për herë të fundit në Mesjetë

| 13:56
SHPËRNDAJE

Astrologe Meri Shehu tregon se në datën 21 dhjetor 2020, do të ndodhë një fenomen i rrallë, i cili për herë të fundit është parë në mesjetë, 4 mas 1226.

planete

Sipas Astrologes planetet Jupiteri dhe Saturni do jenë kaq afër njeri-tjetrit sa do duken si një yll i vetëm, një yll mbret.

“Nuk dua te lajmeroj ardhjen e krishtit dhe as te antikrishtit por dua te lameroj nje clirim nga e ardhmja  me mesazhet e ndritura ne bashkeveprim me pervojen e shekujve”, shkruan Meri.

Postimi i plotë:

Ne diten e Solsticit ne dt 21 Dhjetor do kemi nje fenomen te rralle Astrologjik ne shenjen e Ujorit jupiteri dhe saturni do jene kaq afer njeri tjterit sa do dukeni si nje yll i vetem nje yll mbret

KY fenomen ka ndodhur per here te fundit ne mesjete ne 4 Mars 12 26

Ky fenomen do jete i dukshem edhe me sy te lire dhe me teleskop

Fenomen kaq i forte sa ky bashkim planetesh do ndodhi perseri ne 2400

Cfarre do sjelle per njerezimin ky bashkim planetesh ??

ky yll mbret i krijuar nga bashkimi ne shenjen e ujorit ??

nuk dua te lajmeroj ardhjen e krishtit dhe as te antikrishtit por dua te lameroj nje clirim nga e ardhmja  me mesazhet e ndritura ne bashkeveprim me pervojen e shekujve

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.