“Nuk dua të jem në këtë pozicion”/ Zbulohet kandidati i PS që u tërhoq nga gara në zgjedhjet e 25 prillit (Emri)

Mar 9, 2021 | 15:16
SHPËRNDAJE

Alket Hyseni mësohet se është kandidati i tërhequr nga kandidimi në siglën e Partisë Socialiste në qarkun e Vlorës, raporton “News 24”.

ER

Sjellim në vëmendje që Alketi Hyseni ishte renditur i 11-ti në qarkun e Vlorës. Më herët vet kryeministri Rama bëri me dije se një kandidat u tërhoq nga gara.

“Kam dijeni të një rasti, vetëm një kandidati që ishte shumë i bindur që nuk duhet të ishte dhe thoshte që unë do bëj gjithçka, por nuk dua të jem në këtë pozicion. I thashë kush nuk do s’ka problem”, tha kryeministri Rama.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura