Nudo para pasqyrës, modelja e kolme nuk lë vend për imagjiantën, “tërbon” ndjekësit me foto hot

Oct 19, 2020 | 12:59
SHPËRNDAJE

Ashley Graham i ka lënë pak vend pak imagjinatës. Modelja e kolme pozoi para pasqyrës e zhveshur, duke ekspozuar asetet e saj.

32-vjeçarja, nënë e një fëmijë, ndau imazhin hot me ndjekësit në rrjetet sociale dhe ngriti temperaturat.

Në selfien hot, Ashley Graham qëndronte e zhveshur para pasqyrës duke mbajtur krahun mbi gjoks për të mbrojtur modestinë dhe u pozicionua para lavamanit, në mënyrë që ti mbulonte pjesët intime.

“Vajza e madhe nudo,”- shkroi ajo krahas fotos.

Modelja është e njohur për format e saj trupore të bëshme dhe nuk ka turp t’i ekspozojë në rrjetet sociale.

Ashley Graham bëri historinë në vitin 2016 kur u bë modelja e parë e kolme që pozoi për kopertinën e Sports Illustrated Swimsuit Edition.

/Panoramaplus.al

      

© Panorama.al

Te lidhura