Noizy publikon linjën e veshjeve, por biznesmeni gay ka një pyetje: E ke bërë testin e ADN, se mos na del…

| 19:36
SHPËRNDAJE

 

Prej disa ditësh reperi Noizy ka hedhur në treg linja e re e veshjeve “Illyrian Bloodline”.

Nisur nga emri i linjës, si dhe shumë veshjeve që mbajnë të stampuar fjalën “Illyrian”, biznesmeni gay, Elton Ilirjani i është drejtuar me një pyetje reperit.

elton ilirjani

Në Instagram biznesmeni shkruan: Mendoj që para se të veshësh këto rroba duhet të bësh ADN test. Unë që jam 100% illyrian dhe mbi 3600 vite nuk e dija këtë. Noizy e ka bërë testin e ADN se mos na del sllav?”

ELTON ILIRJANI ELTON ILIRJANI5 elton ilirjani3

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.