Noizy dhe Ledri japin lajmin e rëndësishëm, ja ç’do ndodhë nesër

SHPËRNDAJE

Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi i paralajmëruar mes Ledri Vulës dhe Noizy-t është finalizuar. Bëhet fjalë për një klip  i cili duket se ka përfunduar momentet e fundit të xhirimeve.

Lajmin e plotë e lexoni në: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/mbani-frymen-noizy-dhe-ledri-japin-lajmin-e-rendesishem-ja-cdo-ndodhi-neser/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakTare: Duhen ndryshime në FSHF, futbolli ynë të dalë jashtë basteve
Artikulli tjetërPuthjet në publik, fotoja që “turpëron” Dani Alveshin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.