“Njësh me hallet e tyre”, Stresi bën apel: Dërgojini ndihmat me dorën tuaj…

| 17:33
SHPËRNDAJE

Reperi i njohur Stresi duket se ka vendosur të jetë afër të dëmtuarve nga tërmeti i fuqishëm që goditi vendin. Ai ka publikuar disa video në ‘Instagram’ nga ku shihet se ndodhet në fshatin Bubq e Mazhë.

Stresi iu bën thirrje të gjithëve që të dërgojnë çadra në këto fshatra sepse njerëzit aty nuk kanë ku të flenë e ku të fusin kokën.

<script>

Ai iu bën thirrje gjithashtu edhe të tjerëve që të mos ia dorëzojnë ndihmat të tjerëve, por t’i dorëzojnë me dorën e tyre sepse ato po vidhen barbarisht.

“Apel vemendje attention kjo video flet vet dhe sot po nisemi ne cdo vend … Bashkohuni me ne vullnetarisht dhe jepeni kete lajm kujdo qe te del perpara . Organizohuni grupe grupe dergojini vet ndimat me doren tuaj mos I dergoni neper magazina se po vidhen barbarisht”, shprehet reperi.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.