“Njëqind dështimet e Ramës”/ Basha: Shqiptarët më të penalizuar nga korrupsioni! Paguajnë më shumë për shërbimet publike sesa rajoni

Apr 6, 2021 | 9:32
SHPËRNDAJE

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka renditur një tjetër dështim të kryeministrit Edi Rama.

basha konrda

Në rrjetet sociale, Basha thotë se shqiptarët janë qytetarët më të penalizuar nga korrupsioni, pasi paguajnë tarifat më të larta për shërbime.

“Në cilin vend të rajonit qytetarët janë më të penalizuar nga korrupsioni? Përgjigja Shqipëria. Shqiptarët paguan tarifa korrupsioni për shërbimet publike tre herë më shumë se në rajon”, thuhet në postimin e kreut të PD.

Basha kujton gjithashtu se nga zgjedhjet e 25 prillit na ndajnë edhe 18 ditë.

basha1 basha2 basha3

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/