“Një Zot e di sa jam ruajtur”/ Gazetari shqiptar infektohet me koronavirus, ja mesazhi i tij: Paska qenë…

| 14:01
SHPËRNDAJE
 

Gazetari Endri Xhafo është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë vetë me dije përmes një postimi të shkurtër në rrjetet sociale.

endri xhafo pozitiv covid

Gazetari i Abc News duket i habitur nga përgjigja pozitive që ka marrë pas bërjes së tamponit, teksa shkruan se “paska qenë e shkruar”.

Por nënvizon se ai është ruajtur aq shumë sa nuk e besonte infektimin.

“Pozitiv me Covid-19 🤷🏻‍♂️

Një Zot e di sa jam ruajtur!

Por paskësh qenë e shkruar!”, shkruan Xhafo.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.