Një tjetër pajtim mes Noizyt dhe Dafina Zeqirit, reperi ia shpreh dashurinë ndryshe nga më parë

SHPËRNDAJE

Pasi bashkëpunuan për këngën “A don love”, Noziy dhe Dafina Zeqiri u përfolën për prishje të marrëdhënieve të tyre dhe nuk janë parë më bashkë. Por duket se kjo nuk është e vërtetë. Ditën e djeshme, Dafina ka publikuar hitin e saj më të ri, në bashkëpunim me një nga pjesëtarët e OTR-së, Varrosin. 

Kënga e titulluar “Ring Ring” është pritur mjaft mirë dhe Noizy e ka postuar në profilin e tij të “Instagram”-it. “Dy nga artistët e mi të preferuar”, shkruan Noizy, duke u dhënë fund kështu njëherë e mirë thashethemeve për problemet mes tij dhe këngëtares së njohur.

Edhe pse marrëdhënia e tyre ka pasur ulje dhe ngritje, pyetjes se a është bërë Dafina Zeqiri pjesë e OTR-së, Noizy iu përgjigj kështu vitin e kaluar: “Më në fund, edhe Dafina bëhet pjesë e OTR-së”. “A don love” është bashkëpunimi mes dy këngëtarëve të njohur Noizy dhe Dafina Zeqiri, i cili mesa duket po rezulton i suksesshëm.

Vetëm dy javë nga publikimi i klipit në “Youtube”, kënga ka arritur mbi 5 milionë klikime. E pas këtij bashkëpunimi të suksesshëm, duket se reperi dhe këngëtarja kanë vendosur që të bëhen edhe bashkëpunëtorë. Me sa duket, Dafina do të bëhet pjesë e labelit OTR.

Këtë e ka zbuluar vetë Noizy nëpërmjet një postimi në profilin e tij në “Instagram”, ku ka postuar një foto ku ai është së bashku me Dafina Zeqirin. “Sapo e bëra pjesë të OTRsë”, shkruan reperi i njohur, bashkëngjitur me foton ku shfaqet me Dafinën.
Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.