Një super festë dhe dhurata luksoze, ja si e festoi ditëlindjen Adelina Tahiri

Apr 5, 2021 | 23:31
SHPËRNDAJE

Adelina Tahiri festoi dje 29-vjetorin e lindjes e me këtë rast, bukuroshja bionde është surprizuar me një super festë të organizuar në shtëpinë e saj.

adelina tahiri (12)

Këngëtarja publikoi disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet në një sallon të zbukuruar me tullumbace dhe me lule.

adelina tahiri (8)

Gëzuar ditëlindjen”, shkroi ajo krahas postimit.

adelina tahiri (7)

Ndërsa në Instastory, Tahiri publikoi një foto krah bashkëshortit të saj, në të cilën shkroi: “Faleminderit për çdo gjë!”.

adelina tahiri (6)

Në tavolinën e madhe nuk mungonin buqetat e shumta me trëndafila të ngjyrave të ndryshme, ashtu sikurse edhe dhuratat super luksoze.

adelina tahiri (2)

Artistja është nënë e një djali, Jonit, i cili erdhi në jetë nga martesa e saj me milionerin Serjoza Markov.

adelina tahiri (10)

Pak ditë më parë, e ftuar në një intervistë, Adelina zbuloi se është bullizuar vazhdimisht gjatë fëmijërisë, gjë që e ka lënë pa asnjë shoqe.

adelina tahiri (11)

Megjithatë, kjo situatë e ka afruar edhe më shumë me të ëmën, me të cilën diskuton çdo gjë.

adelina tahiri (1) adelina tahiri (5) adelina tahiri (9)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.