Një shkencëtare seksi si Tuna, publikon fotot provokuese dhe bën apel për qëndrim në shtëpi

| 13:20
SHPËRNDAJE

Tuna ka dhënë mesazh sensibilizues për shqiptarët që të rrinë në shtëpi nëpërmjet disa fotove shumë provokuese.

Këngëtarja ka pozuar e veshur si shkencëtare në laborator ndërsa në disa prej tyre ekspozon edhe gjoksin.

“Jam kura e vetes sime,”- shkruan Tuna në përshkrimin e fotove.

Dhe më pas bëri apelin: Qëndroni në shtëpi.

Këngëtarja është mes personazheve të shumë që kanë bërë apel për qëndrim në shtëpi ndërsa vendi ndodh në shtetrrethim për të parandaluar përhapjen e koronavirusit.

Nuk dihet ende sesa do zgjasë kjo situatë ndërsa bëhet apel që qyterarët të qëndrojnë të izoluar për të mos u prekur nga virusi vdekjeprurës.

    

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.