“Një pëllëmbë sipër tokës, mendjemadhe…”, Roza Lati u kthehet keq komentuesve: Me atë gojë të pisët…

SHPËRNDAJE

Moderatorja e njohur Roza Lati postoi disa ditë më parë disa foto shumë seksi që kishte realizuar. Pozat e saj morën mijëra pëlqime si dhe qindra komente si pozitive ashtu edhe negative.

roza lati

Për këtë arsye, Roza ka vendosur që t’i lexojë komentet dhe tu kthejë përgjigje. Gjithashtu ajo komentet më pikante i ka publikuar në “Instastory”, së bashku me përgjigjet që Roza ka dhënë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/nje-pellembe-siper-tokes-mendjemadhe-roza-lati-u-kthehet-keq-komentuesve-me-ate-goje-te-piset/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.