“Një nga ëndrrat e mia është të të shoh gjoksin”, Enca i plotëson dëshirën fansit (FOTO)

SHPËRNDAJE

Trendit më të ri të rrjetit social “Instagram”, ku ndjekësit kanë mundësi të bëjnë pyetje dhe më pas përgjigjet të postohen në “Instastory”, duket se ka fiksuar edhe VIP-at shqiptarë.

Enca1

Kësaj loje i është bashkuar edhe këngëtarja e njohur Enca Haxhia, e cila ka nisur që të postojë përgjigjet që i kanë bërë fansat e saj.

Janë pyetje nga më të ndryshmet që nga jeta e saj private ashtu edhe personale, por ajo që ra në sy është një dëshirë që ka shprehur një ndjekës i Encës.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/nje-nga-endrrat-e-mia-eshte-te-te-shoh-gjoksin-enca-i-ploteson-deshiren-fansit-foto/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFelipe Anderson transferohet në Premier Ligë, hapet rruga e Xherdan Shaqirit te Lacio
Artikulli tjetërE dëbuara nga SHBA/ Mbërrijnë në Rinas fëmijët e Cile Precetaj

S'KA KOMENTE

Comments are closed.