Një muaj pas lindjes, Adelina Tahiri na tregon format trupore (FOTO)

SHPËRNDAJE

Një muaj më parë këngëtarja e njohur Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë, ku solli në jetë djalin që e pagëzoi me emrin Jon.

adelina is

Adelina dhe bashkëshorti i saj maqedonas, Serjoza Markon, janë treguar gjithnjë të kujdesshëm duke mos publikuar asnjë foto ku duket fytyra e vogëlushit të tyre.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/nje-muaj-pas-lindjes-adelina-tahiri-na-tregon-format-trupore-foto/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakTë gjithë sytë te Vrioni, talenti i Shpresave cilësohet e ardhmja e sulmit shqiptar
Artikulli tjetërBasha kujton Azemin, zotim para tij dhe shqiptarëve: Do pastrojmë politikën nga krimi, ëndrra jote na udhëheq

S'KA KOMENTE

Comments are closed.