Një mama seksi si Georgina Rodriguez, publikon foton familjare me Cristiano Ronaldon dhe i lë të gjithë pa mend

| 14:35
SHPËRNDAJE
 

Padyshim që Georgina Rodriguez është një nga mamatë më seksi dhe shembullore.

Bukuroshnja zeshkane publikoi një foto familjare me Cristiano Ronaldon dhe tre katër fëmijët teksa pushonin në jaht.

Partnerja e CR7, mori gjithë vëmendjen teksa vuri në plan të parë të pasmet e saj bombastike.

“Çfarëdo lloj gjëje që është e destinuar të ndodhë vjen gjithmonë në një mënyrë të veçantë, magjike dhe të mrekullueshme për tu manifestuar,”- shkroi ajo në përshkrimin e fotos, ku mori miliona pëlqime.

Në fotot e publikuara nga Georgina Rodriguez shihet qartë kujdesi që ajo tregon ndaj të vogëlushëve, edhe pse 3 prej tyre nuk janë fëmijët e saj biologjikë.

/Panoramaplus.al

  

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.