Një grua nga Lushnja dyshohet të jetë e prekur nga koronavirusi. Dy ditë më parë u kthye nga…

| 20:13
SHPËRNDAJE

Një grua nga Lushnja dyshohet të jetë prekur nga koronavirusi.

infektivi

News 24 bën me dije se gruaja me iniciale M.V nga Urza e Lushnjes është paraqitur fillimisht në Spitalin e qytetit dhe më pas është transferuar në Qendrën Spitalore Universitare në Tiranë.

Dyshimet se mund të jetë e prekur nga virusi që ka shkaktuar rreth 2 mijë viktima në vende të ndryshme të botës, shtohen pasi gruaja është kthyer nga Padova dy ditë më parë.

Megjithatë, do të jenë rezultatet e analizave të Institutit të Shëndetit Publik ato që do ta përcaktojnë saktësisht se ngase është e prekur ajo.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.