Nishani dhe Aurela bisedë të ngrohtë! Po Basha pse rri indiferent?

SHPËRNDAJE

Pak ditë më parë, historiani Erald Kapri ka promovuar në një ambient, ku të ftuar ishin kryesisht politikanë të djathtë, një libër të ri.

Mes të ftuarve ranë në sy edhe Lulzim Basha me të shoqen Aurelën dhe ish-presidenti Bujar Nishani. Ndërkohë që Basha ishte i përqendruar në fjalimet e eventit, Aurela dhe Bujari po bisedonin me njëri-tjetrin.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakNë pritje të peshkut të madh…!
Artikulli tjetërLilaj: Kam dhënë maksimumin në stërvitje, shpresoj të kem minuta ndaj Turqisë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.