Nis muaji i vaksinimit të hapur për grupmoshën mbi 18-vjeç/ Manastirliu: Me kartën e identitetit paraqituni në pikën më të afërt

Aug 1, 2021 | 10:17
SHPËRNDAJE

Gushti do të jetë muaji i vaksinimit të hapur për grupmoshën mbi 18-vjeç në vendin tonë. 

vaksina-covid

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu i bën thirrje qytetarëve që të vaksinohen për të mbrojtur shëndetin e tyre dhe të afërmve.

Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook” , Manastirliu sqaron se qendra e vaksinimit do të jenë të hapura nga ora 08:00 deri në 20:00.

Ndërkaq, me kartën e identiteti çdo qytetar mund të paraqitet me kartën e identitetit në qendrën më të afërt shëndetësore për të kryer vaksinën anti-Covid.

v

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/