Nicole Scherzinger e shkujdesur në plazh, poston fotot seksi me bikini

| 18:17
SHPËRNDAJE

Nicole Scherzinger nuk njeh moshë, ndërsa ka treguar edhe njëherë format perfekte fizike.

Këngëtarja ka postuar disa foto seksi në plazh, ndërsa shijon pushimet me ish-lojtarin e rugby.

E veshur me një palë bikini të bardha, me flokët e lëshuara dhe pa tualet, 42-vjeccarja dukej e mrekullueshme.

3

NINTCHDBPICT000593771879

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.