Nicki Minaj dhe Cardi B zihen në mes të eventit, rezultati është ky… (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Dy këngëtaret e famshme Cardi B dhe Nicki Minaj kanë qenë mbrëmë të pranishme në “Harper’s Bazaar ICONS” në Javën e Modës në Nju-Jork, ku parën edhe një përleshje me njëra-tjetrën.

nicki cardi

Burimet brenda festës janë shprehur se Nicki po bënte foto me Kelly Rowland dhe La La Anthony kur reperja Cardi B kaloi pranë tyre.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/nicki-minaj-dhe-cardi-b-zihen-ne-mes-te-eventit-rezultati-eshte-ky-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.