Ngjarje e rëndë/ Lindi në shtëpi, i vdes foshnja pas 2 javësh gruas në Tiranë

SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në martenitetin “Koço Glozheni”, ne Tirane, ku nje foshnje ka vdekur 2 jave pas lindjes ne kushte shtepie, ndersa gruaja ndodhet ne gjendje te rende ne maternitet.

materniteti-koco-glozheni

Nga veprimet e kryera rezulton se V.K është me çrregullime mendore, sqaron policia ne nje komunikate zyrtare.

NJOFTIMI

Më datë 12.02.2018, në martenitetin “Koço Glozheni”, kanë shkuar në gjendje të rëndë, shtetësia V.K, vjeç 40 banues në Tiranë, me foshnjën 2 javësh, e cila ka lindur në kushtet e shtëpisë dhe vdiq në maternitet foshnja, kurse shtetasja V.K është në gjendje të rëndë. Nga veprimet e kryera rezulton se V.K është me çrregullime mendore. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim juridik.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakÇau kafkën në pëplasjen me Kahill, mesfushori anglez tërhiqet nga futbolli në moshën 26 vjeçare
Artikulli tjetërKëngëtarja shqiptare shfaqet pa make-up, Genc Prelvukaj publikon videon e saj

S'KA KOMENTE

Comments are closed.