Ngjarje e rëndë, humb jetën djali 13-vjeçar. Policia: Dyshohet se…

| 15:27
SHPËRNDAJE

Një djalë i mitur, vetëm 13 vjeç ka humbur jetën sot në Prrenjas.

ambulance

Sipas policisë, djali dyshohet se aksidentalisht ka rënë në një gropë me ujë.

“Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Prrenjas shtetasi E.D., 13 vjeç, dyshohet se aksidentalisht ka rënë në një gropë me ujë, dhe për pasojë ka humbur jetën”, tha Policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.