Ngjarje e rëndë/ Abuzoi seksualisht me të motrën minorene, pranga 19-vjeçarit

| 10:03
SHPËRNDAJE
 

pranga12-587x389

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne fshatin Suk te Roskovecit ne Fier. 

Policia ka arrestuar nje 19 vjecar me inicialet S.S pasi akuzohet se ka kryer marredhenie seksuale me te motren.

Ngjarja e rende mesohet se ka ndodhur ne daten 3 dhjetor, dy dite me pare.

Korespondentja e Panorama meson se i riu ka abuzuar me motren 3 vite me te vogel, 16 vjecare, me inicialet F.S.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.