Ngjarje e rëndë/ 40 vjeçarja hidhet nga kati i shtatë i banesës ku jetonte. Policia jep sqarime

| 20:49
SHPËRNDAJE
 

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

ambulanca_naten

Një grua 40 vjeçare ka vendosur t’i japë fund jetës duke u hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte.

Njoftimi i policisë:

Më datë 28.10.2020, rreth orës 20:15, në rrugën “Him Kolli”, dyshohet se është vetë’hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte, shtetasja M.B., 40 vjeç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

  1. E kanë rradhën puntoret e rafineris të paguajn me jëtën e tyre për bllokimin e negociatave me imazhin e tyre prej shtrigave.

Comments are closed.