Ngjarja që i la shenja në jetë, këngëtarja e famshme: U sulmova seksualisht në moshën 19-vjeçare

SHPËRNDAJE

Këngëtarja me famë botërore Lady Gaga është personazhi i radhës në kopertinën e revistës “Vogue”, ku promovon filmin e saj me Bradley Cooper, “A star is born”.

gaga-3

Në një intervistë të gjatë për revistën, Gaga ka rrëfyer detaje në lidhje me betejën e saj kundër fibromyalgia (trauma seksuale e përjetuar gjatë adoleshencës) si dhe betejën me ankthin dhe depresionin.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ngjarja-qe-i-la-shenja-ne-jete-kengetarja-e-famshme-u-sulmova-seksualisht-ne-moshen-19-vjecare/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.