Nga skena e ‘Këngës Magjike’, Adrola Dushi bën deklaratën e ëmbël për të birin

Dec 6, 2019 | 11:34
SHPËRNDAJE

Në mbrëmjen e djeshme u zhvillua nata e dytë e spektaklit ‘Kënga Magjike’. Në krah të Ardit Gjebreas këtë vit është modelja Adrola Dushi.

Një ndër teleshikuesit e veçantë të këtij festivali është vogëlushi i Adrolës, Troi i cili e ndjek të ëmën nga AmerikaAjo ka bërë një përshëndetje të ëmbël për të birin që nga skena e ‘Këngës Magjike’.

Ajo ka bërë një përshëndetje të ëmbël për të birin që nga skena e ‘Këngës Magjike’.

“Të ka mami mbret”, është shprehur Adrola plot emocion dhe dashuri.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.