“Nga cili planet ka ardhur”- U arrestua pasi iu gjet drogë e armë në makinë, 34-vjeçari bëhet i “famshëm”, pasi policia i publikon foton (FOTO)

| 19:30
SHPËRNDAJE

Një person, i arrestuar në SHBA, është bërë i “njohur” pasi policia postoi foton e tij. Një gjë është e sigurt, Ricky Deeleyy nuk do të bëhet model në një të ardhme të afërt.

34-vjeçari u arrestua pasi u kap ndërsa po udhëtonte me licencë të pezulluar. Me të ishin dhe dy persona të tjerë, ndërsa në automjet policia gjeti një armë zjarri, dhe marijuanë.

19538200-7558615-Ricky_Deeley-m-50_1570727568094

Ata u arrestuan të tre, por ishte 34-vjeçari ai i cili mori vëmendje në mediat sociale. Përdorues të shumtë filluan të komentonin pamjen e tij, duke e krahasuar me personazhin e filmave vizatimorë “Dumbo”, ndërsa dikush komentonte: Nga cili planet ka ardhur?

 

19538164-7558615-image-a-30_1570713416329 19538136-7558615-image-a-41_1570713504474 19538152-7558615-image-a-32_1570713456685

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.