Nga çfarë vuan Edi Rama, mjeku kinez i nxori sekretin kryeministrit

SHPËRNDAJE

Në gushtin e vitit 2017 publiku shqiptar do të mësonte për sëmundjen e Edi Ramës. Ishte mjeku kinez, Wu Junming i cili do të nxirrte pa dashje sëmundjen e kryeministrit.

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka probleme me mesin. Ai kishte provuar shumë trajtime mjekësore në spitale të tjera, por pa rezultate të dukshme. Ai erdhi tek unë për trajtim dhe konkretisht iu nënshtrua 5 trajtimeve në klinikën time, duke përfshirë akupunkturën dhe masazhin”, tha në atë kohë mjeku kinez,Wu Junming.

Edi Rama me mjekun kinez, Wu Junming

Edi Rama me mjekun kinez, Wu Junming

 

Mbremjen e së hënës, vetë Edi Rama për t’i dhënë fund akuzave të Sali Berishës, i cili ka shkruar se kryeministri ka shkuar në spital në overdozë, tha: Unë kam qenë në spital te një miku im shumë i mirë mjek, që ka pasur një histori suksesi në Itali, njeh problemin tim, që e kam të trashëguar si të gjithë shokët e armëve në fushën e basketbollit me mesin e pasi bëra një udhëtim të gjate pata një kolpo që me krijoi një problem me nervin shiatik.

Te plote e lexoni ne GSH ne kete link http://www.gsh.al/2018/03/13/semundja-e-basketbollisteve-nga-se-vuan-edi-rama-mjeku-kinez-nxori-sekretin/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"Histori parash të zeza"/ "Foto e Bashës me Trump dhe Ramës me Obamën, si dy pika uji. Ata..."
Artikulli tjetërEKSKLUZIVE/ “Paratë i keni në zarf, merrini nëse jeni të zotë”, lojtarët e Kamzës humbën 8 mijë euro premio

S'KA KOMENTE

Comments are closed.