Në super formë, Valbona Selimllari fotografohet me bikini

SHPËRNDAJE

Valbona Selimllari është missi i parë shqiptar dhe një ndër personazhet më të dashura për publikun. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto e video të momenteve të ndryshme nga jeta e saj.

valbona

Por së fundmi ajo i ka habitur ndjekësit e saj, pasi si rrallëherë ka postuar një fotografi ku shfaqet me bikini.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ne-super-forme-valbona-selimllari-fotografohet-me-bikini/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.