Në pritje të ëmbël? Xhensila Myrtezaj ‘thyen heshtjen’ dhe i jep fund njëherë e mirë aludimeve. Ja çfarë shkruan këngëtarja (FOTO)

May 19, 2023 | 17:14
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka reaguar pas aludimeve për një shtatzëni të mundshme, ku ditëve të fundit po përflitej se ajo dhe bashkëshorti i saj Besart Kallakut do të bëheshin me një djalë, pas vajzës së tyre Ajka.

Xhensila-Myrtezaj

Xhensila ka vendosur të thyejë ‘heshtjen’, ku përmes një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ ka ndarë një foto nga palestra.

xhensila

Ku vetëm disa minuta më vonë, këngëtarja shkrua në story: “Filluan prap më duket”.

WhatsApp Image 2023-05-19 at 5.06.14 PM

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura