Në nominim me Luizin dhe Kristin, Maestro eleminohet nga Big Brother VIP

Mar 18, 2023 | 22:53
SHPËRNDAJE

Armaldo Kllogjeri, i njohur si Maestro, është eleminuar mbrëmjen e sotme nga Big Brother Vip.

4dabbc8b-e42e-4a99-ac92-87272c46b4db

Maestro ishte në nominim me Luizin dhe Kristin, pasi u ndëshkuan për hyrjen e tyre në tualet njëkohësisht.

Kujtojmë se gjatë kësaj jave Luizi kishte bërë një fushatë të fortë për largimin e Maestros nga shtëpia e BBV.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura