“Në nderim të jetëve të humbura”, Presidenca ul flamurin kombëtar në gjysmë shtizë

| 13:55
SHPËRNDAJE

Flamuri Kombetar ulet ne gjysme shtize ne Institucionin e Presidentit te Republikes.

flamuri

Kreu i shtetit, Ilir Meta, permes nje postimi te fundit ne rrjetet sociale, teksa publikon pamje nga ulja e flamurit kombetar ne gjysme shtize, shkruan: Në nderim të jetëve të humbura nga kjo fatkeqësi e madhe për mbarë vendin tonë!

flamuri1

View this post on Instagram

Në nderim të jetëve të humbura nga kjo fatkeqësi e madhe për mbarë vendin tonë!

A post shared by Ilir Meta (@ilirmeta.faqjazyrtare) on

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.