Në lidhje me Flori Mumajesin, Fifi sqaron të vërtetën dhe flet për planet për fëmijë: Ia kërkova, ishalla po …

| 12:58
SHPËRNDAJE
 

Këngëtarja Fifi është përfolur për një lidhje ne Flor Mumajesin.

Asnjëri prej tyre nuk i ka pranuar publikisht thashethemet.

Në një intervistë së fundmi, Fifi është pyet nëse me këngëtarin ka pasur vetëm miqësi apo edhe lidhje.

Florin e ke shok se është djalë flori apo e kishe të dashur?”– iu drejtuar një prej fëmijëve në “Kurthin e Piter Pan”.

“E kam shok se është çun flori”- tha Fifi.

“E ke të dashur?”- shtoi Deon.

“Kaq të them,”- u shpreh këngëtarja (qesh).

Ajo rrëfeu se këngën ‘Marova’ ia ka dedikuar djalit që ka në zemër.

“Djalit që kam në zemër, i kam dedikuar këngën ‘Marova’,”- tha Fifi.

Ndërsa pyetjes se kur do bëjë beb iu përgjigj: “Ja kam kërkuar njërit, ishalla po ma jep (qesh).”

/Panoramaplus.al

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.