Në Britani që 12 vjeç, shqiptari kapet me rreth 1 kg kokainë e heroinë (emri)

Apr 8, 2021 | 20:44
SHPËRNDAJE

Një tregtar droge që ndihmoi në shitjen e pothuajse një kilogram kokaine dhe heroine në Swindon do të duhet të qëndrojë për një kohë të gjatë pas hekurave.

Crown court GV NEW.jpeg.gallery

Bamir Cukaj, 23 vjeç, pranoi dje pjesën e tij në përfshirjen e shpërndarjen e lëndëve narkotike.

Vlera e lëndëve narkotike kap shifrën e rreth 90 mijë paund. Cukaj u deklarua fajtor dje në mëngjes për dy akuza.

Shqiptari pritet të dënohet në një ditë tjetër. Ai shkoi në Mbretërinë e Bashkuar kur ishte 12 vjeç, u urdhërua të dorëzonte çdo dokument udhëtimi dhe të mos aplikonte për dokumente të reja.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.