Ndonëse 62 vjeç, Sharon Stone nuk heq dorë nga modelingu dhe publikon pozat seksi

| 14:30
SHPËRNDAJE

Sharon Stone ka ndarë një foto të re në të cilën duket mahnitëse.

sharon stone (1)

Ajo tregoi se ishte ‘mirënjohëse’ që ende modelon në moshën 62 vjeç, sipas “Metro”.

sharon stone (3)

Ylli pozoi para kamerës e veshur me një body të zi dhe me një këmishë, teksa pamjen e kishte kompletuar me taka të verdha.

sharon stone (2)

Jo vetëm që jam e mahnitur, por jam mirënjohës që jam akoma modele, edhe në moshën 62 vjeç”,- shkroi Sharon krahas fotografisë, duke falënderuar të gjithë ata që kanë besuar tek ajo gjatë gjithë këtyre viteve.

sharon stone (2)

Fotoja e Sharon duke pozuar mbështetur në një divan pranë një portreti të Marilyn Monroe, tërhoqi vëmendje të madhe në Instagram, ku dhe mori komente pafund nga fansat.

sharon stone (1)

Karriera e modelimit dhe e aktrimit të Sharon ka zgjatur dekada, por kohët e fundit ajo pranoi se një nga xhirimet e saj më të famshme: një kopertinë për “Playboy”, ishte një strategji për të marrë rolin në “Basic Instinct”.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.