“Ndihem sikur po lyp seks, edhe kur e bëjmë nuk kënaqem”- Vajza në hall me të dashurin: S’ka interes për të kryer marrëdhënie seksuale. Më vjen turp …

| 16:18
SHPËRNDAJE

“Nuk dua të ndihem sikur po lutem për seks, por kryerja e marrëdhënieve seksuale është kthyer në një problem në lidhjen time.”

Ky është rrëfimi i një vajze për psikologun në artikullin e botuar nga The Sun.

Rrëfimi i plotë:

I dashuri im duket se nuk është i interesuar për të bërë seks me mua.

Edhe kur bëj seks nuk kënaqem. Unë jam 27 vjeç dhe ai është 28 vjeç, kemi qenë së bashku për pesë vjet.

Është e tmerrshme të ndihesh sikur po lyp seks.

Kam nevojë për të kryer shumë marrëdhënie seksuale dhe është shumë e rëndësishme për mua në një lidhje.

Do ishte turp të ndahesha, por diçka duhet të ndryshojë dhe shpejt.

/Panoramaplus.al

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.