Ndarje e shkëmbim territoresh? Reagon sërish Thaçi e tregon çfarë do ndodhë

SHPËRNDAJE

Presidenti i Kosoves Hashim Thaci ka postuar nje status te shkurter ne profilin e tij ne rrjetet sociale ne pergjigje te debatit qe eshte ndezur mbi rishikimin e kufijve Kosove-Serbi.

thaci per derbine

Sipas tij, nuk do të ketë ndarje e as shkëmbim.

“Po bashkangjitjes së Preshevës, Bujanocit dhe Medvegjës, si tërësi me Kosovën. Po njohjes reciproke Kosovë – Serbi dhe anëtarësimit të Kosovës në OKB dhe organizata ndërkombëtare. Jo ndarje, jo shkëmbim territoresh. Të tjerat fake news”, ka shkruar Thaçi.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFOTO/ Një tifoze speciale për Higuain, por “Pipita” e zhgënjen në debutim
Artikulli tjetërNjë grua të lë edhe nëse të do. Ja çfarë duhet të dijë çdo mashkull…

S'KA KOMENTE

Comments are closed.