Ndarja nga jeta e Xhevdet Ferrit/ “Lamtumirë Xhodë!”- Kryeministri Rama: S’kam fjalë

| 19:34
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama thotë se nuk ka fjalë për ta përshkruar  lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të aktorit të njohur, Xhevdet Ferri.

Me një shënim në facebook, ndërsa ka postuar një foto të aktorit në rolin tek “Përrallë nga e kaluara”, Rama shkruan: “Lamtumirë Xhodë! S’kam fjalë”.

rama

Aktori i njohur shqiptar u nda sot nga jeta në moshën 59-vjeccare, pasi humbi “luftën” me një sëmundje të rëndë.

Te lidhura

Subscribe


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.