Ndahet nga jeta pas sulmit në zemër politikani i njohur, lë pas gruan dhe 3 fëmijët

SHPËRNDAJE

Zëvendësministri i Financave në Qeverinë e Kosovës dhe zyrtari i Listës Serbe, Bojan Stojanovic, është ndarë nga jeta mbrëmë, pas një sulm në zemër.

Bojan Stojanoviq, ishte kryetari i parë i komunës së Graçanicës i formuar në vitin 2009, dhe e ka mbajtur atë post deri në dhjetor 2013. Që nga viti 2008, ai është anëtar i Kuvendit të Prishtinës, shkruan Express.stojan-600x360

Stojanoviq la pas gruan dhe tre fëmijët e tij. Varrimi i Stojanoviqit do të mbahet të hënën në fshatin e tij të lindjes, në Dobratin.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.