Ndahet nga jeta në moshën 23-vjeçare nipi i politikanit të njohur: Humba njeriun më të dashur të jetës time

| 16:49
SHPËRNDAJE

Kreu i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka ka njoftuar sot se ka ndërruar jetë djali i motrës së tij, Denis Gullbovci, vetëm 23 vjeç.

Në një postim në Fcaebook, Zeka ka ndarë lajmin e hidhur për familjen e tij, ndërsa shkruan se ka humbur njeriun më të dashur të jetës së tij.Screenshot_1-228-600x360

“Njoftim- Sot iku per ne boten tjeter djali i motres time, Denis Gezim Gullbovci. Kam humbur njeriun me te dashur te jetes time.
Lamtumire engjull. Pushofte ne paqe shpirti Yt. Shume do na mungosh te gjitheve!”, shkruan ai.

454

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.