Nard Ndoka: Rama per “lajm” vesh atlete dhe del nudo ne…

SHPËRNDAJE

“Dikush ka harruar këpucët.” Ishte ky komenti ironik i BBC për atletet e kryeministrit Edi Rama gjatë samitit të Ballkanit Perëndimor që u zhvilluar në Londër.

Edhe deputeti Nard Ndoka ka një koment për këtë rast, duke theksuar se kryeministri Rama per “lajm” vesh atlete dhe del nudo…

“Nuk ka asnjë lloj informacioni as me Presidentin e Republikës as me komisionin e Jashtëm ku unë bëj pjesë se çfarë u tha. Edhe BBC tallet me të për fatin tonë të keq. Duke u tallur me kryeministrin tonë në një farë mënyrë damkos edhe vendin tonë, se ai na përfaqëson. Duam apo nuk duam ne një njeri të tillë kemi që përfaqëson Shqipërinë në arenën ndërkombëtare”, deklaroi Nard Ndoka në emisionin “Politika Online”.

Lajmi i plote ne GSH.AL

http://www.gsh.al/2018/07/12/politika-online-nard-ndoka-rama-per-lajm-vesh-atlete-dhe-del-nudo-ne/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVIDEO/ Dalin pamjet nga tribuna, anglezët nisën pabesisht lojën për të shënuar pas golit të Manxukiçit
Artikulli tjetërPini ujë të ftohtë pas ngrënies? Ja tetë rreziqet për organizmin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.