“Na gjeni prova të fundosim Takajn”, Skënderbeu nxjerr mesazhet e atyre që e fundosën në UEFA

| 23:42
SHPËRNDAJE

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, klubi i Skënderbeut, është hedhur në kundërsulm, duke shpërthyer në akuza kundër Sportradarit dhe Federbetit.

skenderbeu uefa

Korçarët kanë publikuar para pak minutash disa artikuj që lidhin këto 2 kompani me mafian. Drejtuesit e Skënderbeut janë të bindur se janë të pafajshëm dhe drejtësia sipas tyre nuk do të vonojë.

Madje Skënderbeu ka zbuluar edhe disa mesazhe ku shprehet se ka pasur njerëz që kanë kërkuar prova kundrejt pagaesave ileage.

MESAZHET E PUBLIKUARA NGA KLUBI KORÇAR: 

“Të thash që ne do të fitojmë, por ne duam disa prova më shumë kundër presidentit Takaj. Kur mund të takohemi?

Siguroni prova që mund të na ndihmojë ne ta zhdukim atë.

Çfarë? Unë nuk po flasë, ose ju hajdeni dhe ne diskutojmë pagesën për çdo provë ose jo”.

mESAZHET

POSTIMI I SKËNDERBEUT:

Si ka mundësi që Skënderbeun duan ta “djegin” këto kompani dhe disa përsona të cilët dyshohen dhe janë nën hetime për lidhje me mafjen?

Nga Sportradar deri tek Presidenti i Federbet i cili ka sulmuar personalisht Skënderbeun…

– https://it.businessinsider.com/scommesse-clandestine-il-pe…/

Ka dhe nga ata që kërkojnë dhomave private prova kundrejt pagesave ilegale…

Drejtësia nuk do të vonojë❗

Skenderbeu

 PANORAMASPORT.AL

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.