“Murinjo është një vampir, ai ka hedhur poshtë jetën dhe besimin e lojtarëve”

SHPËRNDAJE

Duket se marrëdhëniet e Mançester Junajtid me trajneri Zhose Murinjo janë gjithnjë e më shumë drejt përkeqësimit dhe kësaj radhe preznatuesi i njohur Imën Holmes ka folur në “TalksSPORT” për të kritikuar trajnerin portugez duke shpërthyer keq ndaj tij. Nga “Special One” ai e quan atë “The Glum One” ndërkohë që vazhdon duke thënë:

NINTCHDBPICT000427740605

Ne ishim mbeturina kundër Brigton, kemi qenë mbeturina edhe kundër Leisterit siç kemi qenë edhe në turneun e verës. Gjërat nuk kanë ndonjë të mirë. Ai ka hedhur poshtë jetën dhe besimin e këtyre lojtarëve. Ai është një vampir”.

NINTCHDBPICT000426622536-e1534766344742

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.