Mungoi në ceremoninë e 20-vjetorit të vrasjes, Topalli e kujton në këtë mënyrë Azem Hajdarin

SHPËRNDAJE

Ish-deputetja dhe një nga drejtueset e larta në Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, mungoi sot në ceremoninë e 20-vjetorit të vdekjes së liderit të Dhjetorit, Azem Hajdarirt.

Ende nuk dihet arsyeja e kësaj mungesë, që u vu re dhe u komentuara gjatë ditës së sotme.

41550927_1810246099024786_3455445388863995904_n

Por edhe pse  nuk ka qenë e pranishme, Topalli e ka kujtuar kolegun e saj Azem Hajdarin me anë të një fotoje.

Topalli nuk ka shkruar asgjë mbi këtë foto, ndoshta për të treguar se nuk ka  fjalë për të përshkruar Azemin.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.